e

Meeskond

Tere! Saa palun tuttavaks- need on meie Inimesed. Nad hoiavad ukse avatud, tule põlemas ja meele ärksa. See teeb Polygonist teatrimõtte kodu. Koht keset linna, kus aeg käib teisiti. Lisaks leiad nendest Eesti Näitlejate Liidu ja Eesti Lavastajate Liidu kodulehtedelt ja ka lihtsalt Google' otsingu abil.
Inimesed

on iga kogukonna nii tuum kui palg. Sageli on nad samad inimesed, kindlustades selliselt nii sisu kui küljenduse samasuse. Sageli on nad samad inimesed, kes liiguvad kahe poole vahel, tehes vahel rohkem ühte või teist. Ja vahel on nad täiesti erinevad inimesed, kes näevad enda missiooni teistele võimaluste loomises. Polygoni Staapi on kogunenud ajapikku inimesed, kes jagavad oma oskusi (tihti vabatahtlikuna) tõesti lihtsalt selleks, et tuled süttiks ja tuba soe oleks. Aga ka et teistel inimestel oleks võimalik luua, õppida ja õpetada. Tihti on Staabis need, kes näevad, et kuidas või et just nii on võimalik. Nad teevad võimalikuks selle, mille eest teised tihti tagasi põrkavad ning mille taha asjad seisma jäävad. Ei saa kunagi elusaks.

Tihti on need inimesed aga ka need, kes tegelikult tunnevad ise kutset luua, õpetada ja õppida. Mõistavad selle vajadust. Ja on õnnega koos, kui nende peamine jõud ei sula ära asjade korraldamisse vaid jõuab ka loomesse või õpetusse. Sellise enda jagamise eest oleme neile tänulikud.

meeskond
Kogukond

Kogukond ei ole ainult mitte ainult need inimesed, kes tuumas asju koos hoiavad, vaid kõik need, kes Polygoniga läbi aastate kokku on puutunud. Tänaseks kümned ja kümned näitlejad-kunstnikud-muusikud-dramaturgid ja teised loovad inimesed nii kodus kui väljas. Rohkem kui kolmkümmend õpetajat ja tuhat õpilast. Ja -pane tähele- kõik nende vanemad, kes on oma lapsed usaldanud Polygoni teatrikooli ja lavale või ise kursusele jõudnud. Ja kõik need toetajad ettevõtetes või fondides- aitäh, et olete igal ajal ja erinevas hetkes meiega olnud, meisse uskunud, edasi aidanud. Mõistnud, et me ei tee seda endale. Ja kõiki meid kokku on täna juba ligi 10 000… Pane korraks silmad kinni! Kujuta enda elutuppa 10 inimest. Tuli? Nüüd kujuta, et neid köögis ja kabinetis ja magamistoas ja esikus veel kümme igas. Tekkis? Päris palju rahvast juba, mis? Noh, nüüd korruta need grupid 200ga. Jah, ja igal neist on tegelikult oma elu ja oma vaade, arusaamad. On olnud suur usaldus, et nad on Polygoni omaks võtnud. Ja selle eest oleme neile tänulikud!

kõiki olnuid ei sooviks veel mälestustahvlina üles lugeda ja uusi tulijaid ju veel ei tea. siin on ülevaade inimestest, kes polygoniga täna toimetavad.

Võta meiega ühendust