e

Külastus

Kuidas meie sündmustest osa saada
Tere!

Meil on hea meel, et soovid osaleda Polygoni sündmusel! Sinu piletid ootavad ostukeskkonnas ning meie uksed on alati avatud. Me loome üheskoos kindlasti rikastava õhustiku just nüüd, just nende osalejatega, just selles paigas ning ajal. Alati ootame Sind ka tagasi!

Enne tasumist palun tutvu kindlasti Müügitingimustega. Tasumine käib mugavalt Polygoni ostukeskkonna  kaudu (kodulehe menüüs: Teatrikooli õppetasu KOOL -> TULE KOOLI; teatrietenduste vms sündmuse-kursuse puhul TEATER – > KAVA). Keskkonna säästlikkuse huvides eelistame kaasaegset elektroonilist tasumist ja piletit, mida on võimalik näidata lihtsalt telefonist. Nõnda siis- valid piletid ning lihtsalt vajuta nuppu!

Piletid Sulle!

Piletid ostetakse üldjuhul meie kodulehe või mõne teise, hetkel koostööd pakkuva partneri portaali kaudu. Meie kodulehe kaudu ostes võimaldame kindlasti paindlikumaid tasusid, kollektiivseid võimalusi jms soodustusi. Meie ostukeskkonnas on samuti võimalik saada püsikliendiks osaledes mitmel eri tüüpi sündmusel (etendus, kursus, teatrikooli püsiõpe vms) ning kasutada selliselt soodustusi püsivalt.

Polygon järgib head teatritava pakkudes soodsaid lahendusi erinevatele ühiskonna gruppidele: õpilased, pensionärid, õpetajad koos klassiga. Need hinnasoodustused on välja toodud lähtuvalt iga sündmuse iseloomust eraldi otse kavas (ostukeskkonnas). Polygoni etendused ja sündmused on müügil meie enda ostukeskkonnas (Kava alt konkreetse sündmuse kaudu sisenedes) ning etendused piiratud koguses ka levinud piletimüügi keskkondades (Piletilevi jms).

Piletid kõigile!

Üksi on hea süveneda. Kahekesi on hea peale etendust arutleda. Suuremas seltskonnas lisandub sellele kõigele ühine, edasiviiv elamus, mida jagada hiljemgi veel- mäletad, see sai alguse siis kui vaatasime seda Polygoni etendust…! Korporatiivsete ja muude ühiskülastuste puhul soovitame ühendust võtta kontaktvormi kaudu küsimaks hinnapakkumist või kirjutades info@polygonteater.tohverstudio.org.

Piletid ringlusse!

Kui plaanitud külastusele tekib eluline takistus, on meil hea meel, kui saate oma piletid edasi anda kellelegi, kes neid kasutada saab. Selliselt on see kõige rõõmuvalmistavam ja lihtsam kõigile. Kui soovite pileti välja vahetada teise kuupäeva vastu, siis kirjutage sellest vähemalt 3 päeva enne etenduse toimumist info@polygonteater.tohverstudio.org andes koheselt nii enda telefoninumbri kui ka konkreetse kuupäeva, millise vastu soovite vahetada.

Piletid ostetakse tagasi üldjuhul vaid vääramatu jõu juhtudel (pooltest mittesõltuvad olukorrad). Etendusele hilinemisel piletit ei kompenseerita, välietendusele tulles maanteel juhtunud takistuste või linnaummiku korral ei kuulu see kompenseerimisele, samuti äkkhaigestumisel jne. Usume, et iga külastus on väärt, et seda rahulikult planeerida!

Kuidas meile tulla

Polygon pakub eriilmelisi etendusi ja sündmusi, millest paljud toimuvad ka väljaspool traditsioonilisi teatrisaale või kultuurikeskuseid. Sellest lähtuvalt on kõige detailsem teave alati lavastuse või sündmuse kodulehel. Sealt leiab püsiinfo etenduse kestvuse, vaheaegade, transpordi, ligipääsetavuse, soovitava riietuse vms kohta. Me püüame alati tagada kõigile võrdsed võimalused osalemiseks (ratastool, saatja pilet, tõlked jms). Tavapärases teatrimajas on see kindlasti võimalik, väljaspool aga kahjuks tuleb arvestada kohalike oludega, mis meist ei sõltu.

Tule rahulikult ja tule natuke varem. Tutvu õhustiku ning oodatavaga ja häälesta end mõnusalt. See aitab sündmuse õnnestumisele kaasa. Nii nagu väike kohv enne ja kaunid riided on hea meeleollu sisenemiseks, nii on hea ka tööpäeva tempo seljataha jätta. Sa saad igast kohtumisest just täpselt niipalju, kui Sa sinna ise annad. Tühi ruum ei ole tühi!

Piletid Polygon
Jooksvat infot leiad ka meie Facebooki lehelt, etenduse, sündmuse või kursuse alt.

 

Kõikide tekkivate lisaküsimuste puhul võta ühendust meie kontaktvormi kaudu.

 

Vahetult enne etendust on kiireim viis helistada telefonil, mis on antud vastava etenduse juures (etenduse juht/produtsent).

 

Tule, ole meiega, avasta ennast ja tule tagasi. Tühi ruum ei ole tühi!
piletid
Kuidas leida sobivam aeg külastuseks

Mõned väikesed momendid, mida tasub arvestada kui plaanid Polygoni külastamist.

  • Kõik lapsed on meie etendustele loomulikult oodatud. Tasub siiski kaaluda- etendused on pikad ja etenduspaigad arvestavad peamiselt etenduse nõudeid (vaikus, pimendamine, palju inimesi, suletud ruum, liikumispiirang jms), millises eas on laps, kas see on temale parim? Vaikus on üks peamiseid sündmuse õnnestumise aluseid, sellest ei teki mitte ainult emotsioon vaid ka jagatav kogemus ja jääb vastav elamus. Polygonil on harva lavastustele alumine vanusepiirang (a la alla 14 mitte soovitatav), sest me usume, et juba 8.aastane on võimeline jälgima. Oleme vanemana teadlikumad oma laste ootustest ja võimetest- kas just see sündmus on talle sobilik?
  • Eelmisega sarnaselt paneme südamele, et oleme teadlikud ka iseenda tervisest- kuumad pimedad ruumid (nt küünis ka tolm), välietenduse ilmastikutingimused, isiklik tihe ajagraafik- kõik need tegurid väärivad tähelepanu, sest mõjutavad oluliselt meie keskendumise, nautimise ning suhtlemise võimet. Kui tunned lähenevat külmetust, ei ole köha just parim Su kaaslastele sellel õhtul. Etendusi on tavaliselt mitu ja keegi ei jää ilma- pea enne külastust kaaslase või meiega nõu, kui midagi kahtlust äratab!
  • Ja kolm lihtsat meenutust ka:
    • lemmikloom ei ole sündmusel hea kaaslane. Nad käituvad ettearvamatult, isegi kui Sa usud, et sündmus teda rikastab
    • hilinejaid ei lubata mistahes kinnisesse ruumi peale sündmuse algust. See tõmbab alati tähelepanu ja lõhub atmosfääri, ei ole süüdi ei hilineja ega kohalolija- ja sestap on kõigil võrdsed võimalused jõuda õigeaegselt
    • joobes isikuid ei lubata sündmusele või ka nt peale vaheaega saali tagasi

Usume, et need iseenesest mõistetavad meenutuspunktid ei ole Sulle midagi uut. See kuulub lihtsalt hea tava juurde, et mängureeglid enne kokku lepitakse.  Iga sündmuse ettevalmistus võtab mitu kuud aega, ärgem laske end pisiasjadest heidutada!